Plakat_24H

Uwielbienie Miłosierdzia 24h! Dołącz do nas!

Gdynia parafia pw. św. Mikołaja 2/3 kwietnia 2016 r.

W tym Roku Świętym Miłosierdzia, gdy cała Polska przygotowuje się do zbliżających się Światowych Dni Młodzieży, szczególną uwagę kierujemy na Boże Miłosierdzie, o którym siostra Faustyna pisze:
„jest kwiatem miłości; Bóg jest miłością, a miłosierdzie jest Jego czynem, w miłości się poczyna,
w miłosierdziu się przejawia”
.
Dlatego, nawiązując do organizowanych w wielu krajach i miastach nieustannych uwielbieniach chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w 24 – godzinnym Uwielbieniu Boga Miłosiernego.

(Uwielbienia te można obserwować także w internecie, np. http://www.ihopkc.org/prayerroom/)

24 godzinne Uwielbienie odbędzie się w dolnym kościele Parafii pw. św. Mikołaja w Gdyni. Rozpocznie się 2 kwietnia (o godz. 15:00), a zakończy 3 kwietnia (o godz. 15:00) – czyli w Niedzielę Bożego Miłosierdzia.

Klamrą rozpoczynającą i wieńczącą 24 godzinne Uwielbienie będzie wspólne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. 

Uwielbienie 24 h – harmonogram

SOBOTA

15:00 – 15:15 – Koronka

15:15 – 16:00 – Diakonia Muzyczna Wspólnoty „Czas dla Rodzin” (Gdańsk)  http://www.czasdlarodzin.pl/

16:00-17:00 – Selah (Gdańsk) https://www.facebook.com/zespol.selah/

17:00-18:00 – Mathetai (Rumia)

18:00-19:00 – Grace Gospel Choir  (Sopot) www.gracegospelchoir.pl www.facebook.com/gracegospelchoirpl

19:00-20:00 –  Diakonia Muzyczna Wspólnoty SNE Magnificat (Gdynia) https://www.facebook.com/wspolnotamagnificat/?ref=bookmarks

20:00 – 21:00 – Chrystus Powróci (Gdynia, Gdańsk)

21:00 – 22:00 – Trójmiejska Diakonia Muzyczna

22:00- 23:00 – Dona Nobis (Przejazdowo)

23:00 – 24:00 – WTB (Rumia)

NIEDZIELA

00:00 – 01:00 – Grupa Księży Archidiecezji Gdańskiej

1:00-2:00 – Zespół Muzyczny Wspólnoty Studnia J. (Sopot) https://www.facebook.com/studniaj

2:00-3:00 – O.d.J  (Gdynia, Kolbudy)

3:00-4:00 – Mateusz Otczyk (Gdynia)

4:00-5:00 – Diakonia Muzyczna Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

5:00-6:00 – Wpatrzeni (Wejherowo)

6:00-8:00 – Bogusława (Gdynia) https://spotkaniaboguslawa.wordpress.com

8:00- 9:15 – Cantus Familiae – Diakonia muzyczna Rejonu VI Domowego Kościoła Ruchu Światło – Życie (Gdynia)

9:15 – 10:30  – Schola przy parafii św. Floriana w Kolbudach (Kolbudy)

10:30 – 12:00 – Msza Święta + uwielbienie prowadzone przez zespół młodzieżowy parafii p.w. św. Mikołaja (Gdynia)

12:00-13:00 – Rumskie Diakonie Muzyczne (Rumia)

13:00-14:00 – Marana Tha (Trójmiasto) www.marana-tha.pl

14:00-15:00 – Acoustic Glory (Gdańsk)

15:00 – 15:15 – Koronka