Koncert Uwielbienia FindMe+ Boże Ciało 2016

Boże Ciało w Sercu Gdyni.
Wyjątkowy koncert Uwielbienia w plenerze
– na placu św. Jana Pawła II (ul. Świętojańska).
26 maja godz. 15.00.

Będzie to pełne chwały i mocy wydarzenie, w którym publicznie uwielbimy obecność Żywego Boga w nas, naszych rodzinach i naszym mieście. Scena stanie tuż obok Kolegiaty – miejsca codziennej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie – serca Gdyni.

Oprawa koncertu została zaaranżowana specjalnie na tę okazję przez profesjonalnych muzyków wywodzących się z Gdyni i Trójmiasta. W muzycznym uwielbieniu poprowadzi nas trójka wspaniałych solistów –  Tomasz Więcek z Teatru Muzycznego w Gdyni, Paulina Grochowska z zespołu Kanaan oraz Magdalena Otczyk z Trójmiejskiego Uwielbienia, towarzyszyć im będzie 7 instrumentalistów oraz 9 osobowy chór.

Pragniemy by koncert był czasem wzajemnego ubogacania, modlitwy, niezwykłego doświadczenia Bożej obecności oraz pięknym świadectwem dla wszystkim mieszkańców Gdyni.

Find Me+ J 6,56

 Szczegóły na:

http://findme-in-gdynia.pl/

https://www.facebook.com/findmeingdynia/

Zaprasza Trójmiejskie Uwielbienie, Domowy Kościół, Fundacja Ruchu Światło-Życie, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny, Parafia NMP w Gdyni.

Dzień Bożego Ciała jest bogaty w różne muzyczne formy ewangelizacji, co nas niezwykle cieszy, dlatego tym którym bliżej do Rumi lub Gdańska polecamy również dwa inne wspaniałe koncerty:
1. Koncert Uwielbienia Bogu Chwała –  Rumia godz. 18.00: http://www.bogu-chwala.pl/
2. Koncert Zespołu Kanaan – Katolicy na ulicy – Gdańsk godz. 19.00: http://www.katolicynaulicy.pl/


Polecamy wam gorąco udostępnianie i dzielenie się z innymi informacjami o koncertach, abyśmy mogli w jak największym gronie wspólnie uwielbiać i dać piękne świadectwo żywej wiary. Do zobaczenia!

trójmiejskie uwielbienie