Nabór do zespołu wokalnego na Koncert Uwielbienia

Mamy przyjemność ogłosić nabór do zespołu wokalnego, który   zaśpiewa   na   koncercie   uwielbienia   ‘FindMe+’  w uroczystość Bożego Ciała  w  centrum  Gdyni  26 maja ze specjalnie rozstawionej na tę okazję sceny.

 Szukamy   dziewięciu    oddanych   i   utalentowanych   osób (3  soprany,  3   alty  i  3  tenory).   Zespół   wokalny   dołączy w przygotowaniach do grupy instrumentalistów oraz solistów powiązanych z Trójmiejskim Uwielbieniem. Przesłuchanie odbędzie się 16 kwietnia o godz. 11.00 ul. Armii Krajowej 26 (KSP), Gdynia.

 Wokaliści!
Swoje zgłoszenia przesyłajcie mail’em na adres kontakt@findme-in-gdynia.pl podając imię i nazwisko oraz głos, którym śpiewacie. Wierzymy, że będzie to szczególne wydarzenie dla całej Gdyni, w którym możecie mieć swój udział. Nie zwlekajcie!

 Już  dziś  chcemy  wszystkich Was  zaprosić na  Boże Ciało w Sercu Gdyni. Wyjątkowy koncert Uwielbienia w plenerze – na placu św. Jana Pawła II (ul. Świętojańska).
26 maja godz. 15.00.

 Będzie to pełne chwały i mocy wydarzenie, w którym publicznie uwielbimy obecność Żywego Boga w nas, naszych rodzinach i naszym mieście. Scena stanie tuż koło Kolegiaty – miejsca codziennej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie – serca Gdyni.

 Będzie głośno i radośnie!

Find Me+ J 6,56

 Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na:
https://www.facebook.com/findmeingdynia/
oraz udostępnianie i przekazywanie informacji dalej w świat 🙂

plakat-02a

trójmiejskie uwielbienie