Poszukujemy wolontariuszy i ewangelizatorów na Koncert Uwielbienia FindMe+

Radośni chrześcijanie potrzebujemy was!

Boże Ciało w Sercu Gdyni. Szykujemy wyjątkowy koncert Uwielbienia w plenerze – na placu św. Jana Pawła II (ul. Świętojańska). 26 maja godz. 15.00. I potrzebujemy pomocy, bo we wspólnocie siła!

Szukamy grupy osób, które chciałaby włączyć się w przygotowania poprzedzające wydarzenie oraz w trakcie samego koncertu będą mogły podzielić się z innymi swoim świadectwem wiary.

Przede wszystkim chcemy zadbać o odpowiednie przygotowanie duchowe przed wydarzeniem, dlatego zapraszamy was na pierwsze spotkanie formacyjno-modlitewne, które odbędzie się 20 kwietnia tj. w środę o godz. 20 w dolnym kościele św. Mikołaja w Gdyni. Poprowadzi je dla nas ks. Jacek Socha.

Jeśli jesteście zainteresowani lub macie jakiekolwiek pytania piszcie na: kontakt@findme-in-gdynia.pl

Chcielibyśmy by Koncert FindMe+ był pełnym chwały i mocy wydarzeniem, wspólnym uwielbieniem obecności Żywego Boga w nas, naszych rodzinach i naszym mieście oraz czasem ewangelizacji. Scena stanie tuż koło Kolegiaty – miejsca codziennej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie – serca Gdyni.

Find Me+ J 6,56

Zaprasza Trójmiejskie Uwielbienie, Domowy Kościół, Fundacja Ruchu Światło-Życie, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Rodziny, Parafia NMP w Gdyni.

trójmiejskie uwielbienie