Uwielbienie 24H 2021

13-14/02/2021

Będzie moc i chwała ‼️
Budujemy razem Boże Królestwo na ziemi! 

Tym razem U24 odbędzie się w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku i będzie w całości transmitowane online.

Czas nieustannego 24 godzinnego muzycznego wielbienia. Dlaczego tak ❓
Bo muzyka porusza serca , otwiera na Słowo, jest niezwykłym darem, który pomaga nam zbliżać się do Bożej miłości. Wspieranie na Pomorzu aktywności muzyków w Kościele, zachęcanie do wielbienia, we wspólnocie i w codzienności – to nasze powołanie i nasza służba, dlatego już po raz czwarty chcemy zaprosić Was na Uwielbienie 24H.

⏰ Start 13 lutego o godzinie 9:00, zakończenie 14 lutego o godz. 9:00.

Tym razem, we współpracy z Trójmiejskim Uwielbieniem, za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest Gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji, dla której charyzmatyczna modlitwa uwielbienia stanowi szczególnie preferowaną formę modlitwy wspólnotowej.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji U24 zostało zaczerpnięte z Pieśni nad Pieśniami i brzmi: „Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości”. ?♥️
Ma ono podwójny wymiar. Z jednej strony ukazuje ogrom miłości  Boga do każdego człowieka. Miłości której nie są w stanie zalać „złe” wody: negatywnych informacji, wzajemnych podziałów, słabości i ograniczeń, obaw i lęków czy izolacji wywołanej pandemią.  Z drugiej strony wydarzenie przypada na dzień zakochanych. Słowo przypomina nam zatem, że źródłem prawdziwiej i silnej miłości międzyludzkiej która jest w stanie przetrwać najtrudniejsze chwile jest właśnie Bóg.

Zapraszamy do wspólnego wielbienia!?????

Do organizacji Uwielbienia są potrzebne również środki finansowe ?, dlatego jeśli masz taką możliwość i chęć dorzucić swoją cegiełkę do tego wydarzenia serdecznie zapraszamy ?
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/tfm5ww

Niech Bóg pobłogosławi i pomnoży stokrotnie Twoją wpłatę ?

Wydarzenie będzie odbywało się w dolnym kościele, w którym na dzień obecny (16 stycznia) obowiązuje limit 40 osób. Jeżeli chcesz wziąć udział na żywo, prosimy, aby dostosować się do aktualnych obostrzeń sanitarnych związanych z COVID-19.

Zespoły i muzyków, którzy chcieliby zagrać podczas tegorocznej lub przyszłej edycji U24 prosimy o kontakt telefoniczny ?: +48 608 601 309