VI Rekolekcje dla muzyków. Zapraszamy 16-18.02.2018 r.

Drodzy muzycy, wokaliści, prowadzący schole, chóry i zespoły oraz wszyscy posługujący muzycznie na Bożą chwałę!

Jeśli szczególnie bliska jest Ci muzyczna forma modlitwy? Zależy Ci na tym, by nieustannie podnosić i doskonalić poziom muzyki granej w Kościele? Posiadasz talent muzyczny, który chcesz rozwijać? Chcesz poszerzać swoją wiedzę dotyczącą zagadnień muzycznych w Kościele? Umacniać ducha? Aktywnie angażujesz się lub chciałbyś się angażować w animację muzyczną różnych przedsięwzięć chrześcijańskich?

Jeśli tak serdecznie zapraszamy Was na VI Rekolekcje dla muzyków z elementami warsztatowymi, które odbędą się od 16 do 18 lutego 2018 r. w Domu Parafialnym Parafii pw. św. Mikołaja w Gdyni.

Nasze Rekolekcje, to świetny czas na przystopowanie i oddanie swego talentu Temu, który nam go ofiarował. To miejsce, w którym można spotkać innych muzyków grających na Chwałę Bożą. To możliwość zrestartowania swoich sił i motywacji lub napędzenie się w tym, co już robimy. To czas zainspirowania się muzycznie, jak i duchowo. W tym wszystkim pomoże nam dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem Jakub Tomalak – producent muzyczny, autor muzyki, wokalista, Dyrygent, kompozytor, aranżer, wykładowca akademicki.

Podczas rekolekcji będzie czas na wspólną modlitwę, muzykowanie, dzielenie się doświadczeniami, poszerzenie wiedzy i integrację. Szczegółowy plan.

FORMULARZ ZGŁOSZEŃ

Koszt udziału w rekolekcjach:

Pakiet I  – 70 zł. W cenę wliczone: wszelkie niezbędne materiały, a także kawa, herbata, przekąski, kolacja w sobotę.

Pakiet II – 85  zł.  Zawiera w sobie Pakiet I + obiad w sobotę.  Zapewnimy wybór dań uwzględniający różne diety.

Nocleg we własnym zakresie.

Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 16-ego roku życia, obdarowane talentem muzycznym muzyków profesjonalistów oraz amatorów do wspólnego przeżywania rekolekcji muzycznych, modlitwy oraz uwielbienia.

Dodatkowe informacje dotyczące rekolekcji będą pojawiały się na bieżąco na naszej stronie na FB:

www.facebook.com/tu.gdynia

Polecamy się gorąco waszej modlitwie i zapraszamy!