Warsztaty TGD_październik 2015

  Gdynia 3-4 października 2015 r.

W warsztatach odbywających się w dniach 3 – 4 października w sali koncertowej gdyńskiej Szkoły Muzycznej
im. Zygmunta Noskowskiego wzięło udział  200 osób.

Były to wspaniałe dwa dni wspólnego muzykowania i modlitwy, czas rozwoju talentów i pasji.
Poprowadzili nas w tym Piotr Nazaruk oraz Kamila Pałasz, dzieląc się  z nami swoimi umiejętnościami i zapałem, pozwolili doświadczyć niesamowitego piękna ukrytego w Bożej muzyce.

Uczestnicy warsztatów nie pozostali dłużni, odwdzięczyli się pięknymi wykonaniami pieśni, płynącymi prosto z serca i poruszającymi serca prowadzących.

Ten który prosi otrzymuje…

Dziękujemy wam za piękne świadectwa przesłane po Warsztatach TGD,  one budują, dają nadzieję i zachęcają do jeszcze większego otwierania się na Boże działanie w naszym życiu!

Agata:

Na warsztaty TGD cieszyłam się przez cały miesiąc – były taką moją szczęśliwą myślą, miałam ogromną ochotę uwielbiać Pana śpiewem. Ale zupełnie nie spodziewałam się aż takiego przeżycia. Nie przypuszczałam, że hasło „na drugą stronę chmur” okaże się tak prawdziwe. Śpiewaliśmy „niech niebo bliżej będzie!” – i rzeczywiście stało się bliższe! Dla mnie nigdy nie było tak bliskie i realne. Podczas koncertu jakby się otworzyło i zetknęło z ziemią! W takiej chwili anioły musiały tam być i śpiewać razem z nami. Trudno mi sobie wyobrazić, że może być coś piękniejszego niż utwór „Święty, Święty, Święty” śpiewany przez dwieście osób, ale jeśli anioły (najbardziej profesjonalnie wyśpiewujący chwałę Bogu) potrafią to jeszcze lepiej, to ja bardzo chcę do nieba! Te warsztaty obudziły we mnie tęsknotę za wiecznością 🙂

Fotorelacja z Warsztatów Gospel TGD
Autor (mch)

warsztaty

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez wspólnotę Trójmiejskie Uwielbienie oraz Parafię p.w. św. Mikołaja w Gdyni WARSZTATY GOSPEL TGD. Warsztaty poprowadzi dyrygent zespołu TGD Piotr Nazaruk wraz z solistką Kamilą Pałasz.

Miejsce warsztatów: Sala koncertowa Szkoły Muzycznej w Gdyni, ul. ul. Biskupa Dominika 13 a.

Dojazd: Szkoła muzyczna znajduje się blisko stacji SKM Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana oraz przystanku autobusowego Harcerska, Urząd Miasta – Świętojańska. Blisko szkoły nie znajduje się niewiele miejsc parkingowych (około 20). Miejsca parkingowe można też znaleźć na parkingu przy Urzędzie Miasta oraz przy węźle Wzgórze.

Zwieńczeniem warsztatów będzie Koncert Finałowy TGD wraz z uczestnikami, który odbędzie się w kościele w Parafii p.w. św. Mikołaja w niedzielę 4 października o godz. 19.30.

Miejsce koncertu: Parafia p.w. św. Mikołaja w Gdyni, ul. św. Mikołaja 1

Dojazd: Kościół znajduje się blisko stacji SKM Leszczynki oraz przystanku autobusowego Zamenhofa i Węzeł Żołnierzy Wyklętych.


Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku:
https://www.facebook.com/tfu.gdyniatrójmiejskie uwielbienie