Z Tobą możemy więcej!

24-godzinne Muzyczne Uwielbienie jest to czas modlitwy bezpośrednio połączony z muzyką – w jego trakcie ponad dwadzieścia zespołów, wymieniając się co około godzinę, wspiera nas w modlitwie poprzez swój śpiew i grę. Wydarzenie to odbyło się już dwa razy w parafii św. Mikołaja w Gdyni, a w trzeci weekend października planujemy zorganizować je po raz trzeci. Tegorocznym hasłem będą słowa: Posłani by służyć’.

Działamy ponieważ chcemy zachęcać innych do uwielbiania Boga, razem podczas organizowanych wydarzeń i później także w zwykłej codzienności, by poruszać serca i zbliżać do Bożej miłości. Jeśli bliska jest Państwu ta idea chcielibyśmy zaprosić Państwa dziś do współtworzenia tej przestrzeni modlitwy.

By zorganizować takie uwielbienie, poza ofiarowanym czasem, wysiłkiem, talentami, pomysłami,  niezbędne jest również wsparcie finansowe. I o takie wsparcie prosimy, ponieważ organizacja 24h Uwielbienia pociąga za sobą znaczne koszty. Obecnie wiążą się one przede wszystkim z zaangażowaniem profesjonalnej firmy akustycznej, dzięki której wszyscy – i modlący się i zespoły – będą mogły mieć komfort dobrego brzmienia muzyki oddający piękno naszej modlitwy i poruszający ducha do wielbienia.

DANE DO PRZELEWU:
Stowarzyszenie Trójmiejskie Uwielbienie
Nr konta: 37 1240 5354 1111 0010 7762 0904
Tytułem: DAROWIZNA

Gdyby zebrana kwota przekroczyła koszty realizacji Uwielbienia – nadwyżkę przeznaczymy na organizację kolejnych wydarzeń. Chcielibyśmy by było ch w Trójmieście coraz więcej, jeśli ktoś podziela nasze pragnienia zachęcamy do cyklicznego wsparcia.

W dniach 25-26 sierpnia w parafii św. Mikołaja w Gdyni przeprowadzona została zbiórka do puszek  na rzecz organizacji 24 – godzinnego Uwielbienia. Podczas zbiórki udało się zebrać 1772,21 zł. Dzięki ofiarności parafian oraz innych darczyńców uzyskaliśmy całą kwotę niezbędną na opłacenie obsługi akustycznej.
Z całego serca dziękujemy!

Prosimy także o modlitwę. W intencji organizacji tego wydarzenia i o to, by każdy kto chciałby wziąć udział w wydarzeniu i modlić się razem z nami, mógł to zrobić.
Za każdą formę wsparcia już teraz dziękujemy!

trójmiejskie uwielbienie